+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24

Przeziębienie a inhalacje nebulizatorami

 1. #21
  moniajarosii
  Nowicjusz
  Moim zdaniem każdy powinien mieć taki nebulizator w domu . Ja długo nie kupowałam bo moje dziecko nie chorowało do czasu....zapalenie oskrzeli za zapaleniem. Musieliśmy szybko kupić inhalator i wybraliśmy model Sanity Alergia STOP ze sklepu internetowego almamed i zapłaciliśmy tylko 83,28 zł. Inhalator bardzo dobrze się sprawdza i moje dziecko w każdej chwili może zrobić inhalację.


 2. #22
  miminka
  Nowicjusz
  też jestem za inhalowaniem, u nas super efekt był po budixonie neb, dzieckou szybko się kaszel skończyl, kilka dni tkaie inhalownaie robiliśmy, wyniki super, w zimie inhalator chodzil często bo i sama sobie robilam inhalacje


 3. #23
  Mani
  Nowicjusz
  No ja właśnie jestem przed zakupem nebulizatora, nie wiem na co zwrócić uwagę, zależy mi, żeby działał w miarę szybko i cicho, bo wiadomo jak to jest z małymi dziećmi, niechętnie poddają się tego typu zabiegom.


 4. #24
  halinaiglak
  Nowicjusz
  Bardzo fajnie inhaluje nasz Familino Pro to jest włoska rzecz. Oryginalny inhalator sprzedają na novamed.pl/novama-familino-pro-by-flaem-z-dozywotnia-gwarancja. Barwa dźwięku jest przyjemna, nie robi jakiegoś szumu i innego stukotu, nie odstrasza mi taka inhalacja dzieci.


+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3

Tagi dla tego tematu