+ Odpowiedz na ten temat
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4
Pokaż wyniki od 31 do 35 z 35

Żłobek/przedszkole a choroby

 1. #31
  miminka
  Nowicjusz
  U nas też było większe chorowanie ale na szczęście jakoś sobie z tym radzimy, domowe sposoby i nozitix i katar nie jest aż tak uciążliwy, to chyba jedyny spray który mój syn toleruje, pewnie przez ten słodki smak który zostaje po psikaniu


 2. #32
  chowas
  Nowicjusz
  dlatego ja jestem zdania że takie maluchy nie powinny chodzić do żłobka, właśnie przez choroby i nie rozwinięty układ odpornościowy. Ja się zarejestrowałam na Kochaj o Dbaj, tam się rejestrują nianie, jakbyście szukali to podaję. Wiadomo że dzieciaki będą chorowały, pójdą do przedszkola to odchorują, mniejszym dajmy szanse poznawać świat bez tych wirusów.


 3. #33
  Night
  Nowicjusz
  No niestety u nas żłóbek się nie sprawdził. Pierwsze dziecko było przez miesiąc i ciągle płakało, a na domiar tego ciągle przynosiło jakąś chorobę, w żłóbku były robione przewiewy. Drugiego już nie wysłałam, wolałam zająć się dziećmi sama.


 4. #34
  gilzunia
  Nowicjusz
  U nas do momentu pójścia do przedszkola wszystko było okej ale potem... masakra! Synek chodził 3 dni do przedszkola i potem 2-3 tygodnie w domu. Czekanie na wizyty w przychodniach pochłaniało nam mnóstwo czasu i nie oszukujmy się nerwów też bo wiadomo, że różnie z tym bywa. Teraz w nagłych przypadkach jezdzimy do szpitala Medicover - jest pediatra, chirurg dziecięcy itd. Myślę też nad wykupieniem pakietu diagnostycznego bo wtedy wszystkie badania byłyby robione na miejscu i bez skierowania.


 5. #35
  Palka91
  Nowicjusz
  U nas niestety non stop pod górkę, ciągłe choroby, łapie dosłownie wszystko od dzieci


+ Odpowiedz na ten temat
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4