+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Co Was najbardziej denerwuje na placu zabaw:)?

 1. #11
  Kcperkowa
  Nowicjusz
  Wkurzające jak dla mnie najbardziej to rodzice - palacze, którzy nie koniecznie muszą kurzyć bawiąc się z dzieckiem w piaskownicy. No ja rozumiem, że zapalić mozna (mi też się zdarza) ale nie w obecności dziecka, a już na pewno nie dmuchając dzieciom w noski.


 2. #12
  melodia
  Nowicjusz
  Z paleniem w ciąży i przy dziecku to dalej jest duży problem i duża niewiedza niektórych mam. Ostatnio oglądałam program, dziewczyna w ciąży paliła - na pytanie Pani dr dlaczego pali i jak uważa, jaki to ma wpływ na płód, odpowiedziała, że słyszała, że kiedy ona pali to serduszko dziecka bije kilka razy szybciej przez co jest coraz bardziej silniejsze... ręce mi opadły. Lekarka uświadomiła ją co i jak - wyszła z gabinetu i z tych nerwów musiała sobie zapalić..


 3. #13
  Obiektywna
  Nowicjusz
  Kiedyś częściej bywałam na placach zabaw. Od powrotu do pracy bywam tam głównie w weekendy. I to co najbardziej mnie wkurza, to rodzice którzy pozwalają swoim dzieciom na wszystko, nie reagują na złe zachowania dzieci. A ja niestety czasami muszę obcym dzieciom zwracać uwagę by nierozsądnym zachowaniem nie zrobiły krzywdy moim własnym. Teraz są starsze, potrafią obronić się same. Jak były młodsze, siedziałam razem z nimi w piaskownicy i czuwałam jak kwoka nad kurczakami


 4. #14
  DarkRaven
  Mamuśka
  U nas kup na szczęscie nie ma, ale niestety jest młodzież i dorośli, którzy wieczorami urządzają sobie libacje i potem jest pełno szkła, butelek i niedopałków. Ogólnie uważam, że jest dość brudno. Poza tym młodzież obsiaduje huśtawki, klnie i zachowuje się chamsko. Dawno mówiłam, że powinien być monitoring i częstsze patrole policji w tej okolicy w godzinach wieczornych. Na chamskich rodziców jeszcze nie trafiłam.


 5. #15
  Stefcia
  Staraczka
  A mnie ostatnio wkurza jak rodzice jeden przed drugim zachwalają albo swoje przedszkola albo to co ich dzieci umieją.


 6. #16
  mama020
  Nowicjusz
  Brudne piaskownice !!!


 7. #17
  sabrina12
  Banned
  Dzieci których nie pilnują rodzice, takie co zaczepiają moje. I małoletni złodzieje zabawek :/


 8. #18
  Arana
  Nowicjusz
  Mnie najbardziej razi jak inne dzieciaki przeklinają... w ustach takiego małego dziecka przekleństwa brzmią po prostu okropnie, a ich rodzicie nie reagują.


+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Tagi dla tego tematu