+ Odpowiedz na ten temat
Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6
Pokaż wyniki od 51 do 56 z 56

Jakie zwierzątko domowe dla roczniaka?

 1. #51
  angela098
  Nowicjusz
  W domu w którym jest kot/pies dziecko uczy się opiekuńczości i troski o innych. Trzeba rzecz jasna uważać żeby sobie nie zrobili wzajemnie krzywdy. Nasz dzieci doskonale rozumieją się z psem choć zdarza im się przesadzić z opiekuńczością. Ostatnio nakarmiły psa całą paczką snack mobility dog z vetexpert. Trochę się obawialiśmy bo dzienna dawka to 6-10 ciasteczek ale na szczęście pies przeżył.


 2. #52
  MartynaKa
  Nowicjusz
  My musieliśmy poprzestać na żółwiu wodnym, bo Staś jest strasznym alergikiem. Niestety to samo dotyczy jedzenia, kosmetyków ubrań. Na wszystko musimy bardzo uważać. W body uczulały go nawet niklowe zapięcia. Na szczęście na Psotach znalazłam takie, które niklu nie posiadają i w ogóle są całkowicie naturalne. Więc domyślam, się, że nie tylko ja mam takie problemy?


 3. #53
  Wercia11112
  Nowicjusz
  Ja na Twoim miejscu jeszcze poczekałabym myślę z rok wtedy zrobiłabym maluchowi badania czy przypadkiem nie jest uczulony na sierść psa lub kota i wtedy proponuje psiaka u nas w rodzinie zawsze dzieci wychowywały się z psami !!
  Pozdrawiam


 4. #54
  typ_ciemny
  Nowicjusz
  U nas zwierzaki - 2 psy pojawiły się na długo przed dziećmi i tak już zostało.


 5. #55
  Cornelia
  Nowicjusz
  Przede wszystkim to jest zawsze zwierzątko dorosłej osoby więc trzeba to brać pod uwagę. Jeśli chodzi o samo rodzaj to moim zdaniem nie ma to zbyt wielkiego znaczenia, ze względów bezpieczeństwa raczej większe zwierzę niż chomik. Ja bym chyba kota najbardziej rozważała.


 6. #56
  Kluseczka27
  Nowicjusz
  U mnie był piesek ale ze starości dokonał żywota jak mała miała 2 latka. Teraz bardzo za nim tęskni i rozglądamy się za kolejnym podobnym. Zastanawiamy się czy brać szczeniaka czy już dorosłego psa.


+ Odpowiedz na ten temat
Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6