+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1

Razem z maluszkiem wypróbuj Bebiko PRO+ 2 i podziel się opinią o produkcie!

 1. #1
  pipi
  Administrator

  Razem z maluszkiem wypróbuj Bebiko PRO+ 2 i podziel się opinią o produkcie!

  Advertisement  Jak wynika z badań opinii konsumentów, aż 90% badanych mam powiedziało, że Bebiko PRO+ 2 pozwala im lepiej dbać o brzuszek ich dziecka*. Bebiko PRO+ 2 to pierwsze i jedyne na polskim rynku mleko modyfikowane częściowo fermentowane. Jego receptura zawiera w sobie m.in. unikalny proces fermentacji mlekowej LACTOFIDUS opracowany z myślą o dojrzewających brzuszkach najmłodszych. Jeśli sama chcesz przekonać się, czy mleko Bebiko PRO+ 2 posmakuje także Twojemu maluszkowi, już teraz możesz wziąć udział w teście konsumenckim.

  Aby uczestniczyć w akcji, należy zarejestrować się na stronie www.bebiklub.pl i odpowiedzieć na pytanie zgłoszeniowe: Dlaczego to właśnie Ty powinnaś/powinieneś otrzymać Bebiko PRO+2 do wypróbowania przez Twojego maluszka? Na podstawie najciekawszych odpowiedzi organizator akcji wybierze rodziców, którzy otrzymają 1 opakowanie mleka Bebiko PRO+ 2 do wypróbowania wraz ze swoim maluszkiem. W akcji mogą wziąć udział rodzice, których dzieci są w wieku między 6 a 12 miesięcy. W ramach akcji zaplanowano też konkurs: rodzice mogą relacjonować np. za pomocą zdjęć, jak ich maluszkom smakuje Bebiko PRO+ 2. W konkursie zostanie wyłonionych 50 laureatów, którzy otrzymają nagrodę – książkę Giulii Enders „Historia wewnętrzna. Jelita – najbardziej fascynujący organ naszego ciała”. Lista laureatów konkursu zostanie ogłoszona w ciągu 40 dni od zakończenia konkursu.

  Jak wziąć udział w akcji?
  · do 18 kwietnia 2016 r. – wyślij zgłoszenie na Dołącz do Bebiklubu i zadbaj o prawidłowy rozwój dziecka,
  · do 4 maja 2016 r. – jeśli znajdziesz się w gronie uczestników, otrzymasz Bebiko PRO+ 2 – wypróbuj produkt z maluszkiem i podziel się Waszymi wrażeniami,
  · od 16 marca 2016 r. do 4 maja 2016 r. – możesz dodatkowo wziąć udział w konkursie, do wygrania 50 książek!

  „Mleko Bebiko PRO+ 2 stworzyliśmy z myślą o dojrzewającym brzuszku dziecka, który wymaga troski i delikatnego traktowania, w tym odpowiedniego sposobu żywienia. To ważne, bo choć po narodzinach brzuszek malucha jest gotowy do pracy, jest jeszcze wciąż bardzo delikatny i cały czas dojrzewa. Chcemy, aby rodzice, którzy jeszcze nie mieli okazji poznać wyjątkowej formuły Nutriflor PRO+ z unikalnym procesem fermentacji mlekowej LACTOFIDUS, mogli razem ze swoimi dziećmi przekonać się o jej zaletach” – mówi Agnieszka Dobosz-Pszkit, przedstawiciel marki Bebiko.
  Mleko Bebiko PRO+ 2 to nowość w portfolio marki, pierwsze w Polsce częściowo fermentowane mleko modyfikowane, którego unikalna receptura powstała w oparciu o najnowsze badania dotyczące potrzeb dojrzewającego i delikatnego brzuszka niemowlęcia. Produkt zawiera przełomową formułę Nutriflor PRO+, która łączy w sobie błonnik GOS/FOS, ALA (Omega-3), żelazo, wapń i witaminę D** oraz LACTOFIDUS – unikalny proces fermentacji mlekowej. Inspiracją dla LACTOFIDUS było naturalne zjawisko fermentacji mlekowej stosowanej powszechnie w produkcji np. jogurtu. Dla trochę większych brzuszków juniorów po 1. roku życia marka oferuje także nowe Bebiko PRO+ 3, które zawiera 30% więcej błonnika niż średnia zawartość tego składnika w innych mlekach modyfikowanych po 1. roku życia.

  * Test Konsumencki Bebiko PRO+ 2 przeprowadzony przez TNS Polska, grudzień 2015 w grupie 143 matek dzieci w wieku 7-12 miesięcy zamieszkałych w Polsce.
  **Bebiko PRO+ 2, podobnie jak inne mleka następne, zawiera wapń, witaminę D, żelazo i kwas alfa-linolenowy (ALA).
  Karmienie piersią jest najwłaściwszą formą karmienia niemowlęcia.

  Więcej akcji testowania na testoland.pl
  Attached Images

+ Odpowiedz na ten temat

Tagi dla tego tematu