+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Ubezpieczenie

 1. #11
  agunia29
  Mamuśka
  sagapo, to mój M na rmua ma wyliczone składki ale to nie jest informacja ze zostało opłacone, (no chyba ze u Was jest inaczej), tylko potwierdzenie zgłoszenia.

  [ Dodano: Sro Mar 17, 2010 18:21 ]
  sagapo, tylko walczyć o swoje w okresie ciązy i teraz to tak jak z wiatrakami... ale jak tylko wróce na 3/4 etatu to powiem co myśle

  [ Dodano: Sro Mar 17, 2010 18:22 ]
  i ruszę się za swoim ale trzeba na to czasu


 2. #12
  Beti1977
  Nowicjusz
  Witam, jeśli chodzi o RMUA ja też już kilka razy się spotkałam z tym że pracodawca nie chciał dać. A w mojej dawnej firmie w której nie pracuję już na szczęście zawsze jak ktoś poprosił o druk to było mnóstwo pytań po co, na co itd. Były nawet podteksty że jak będziemy chciały druk może skończyć się to zwolnieniem. Ja myślę że pracodawca po prostu nie odprowadził ubezpieczenia i wydanie takiego druku może grozić sankcjami wobec niego. Choć to głupie myślenie bo ma obowiązek go wydać. Chociaż myślę że takie przypadki do Zakładu Ubezpieczeń są rzadko zgłaszane.


 3. #13
  dessora
  Nowicjusz
  A co z ubezpieczeniem poza granicami kraju? Czy jeśli wyjadę na dłuższe wakacje z dziećmi, wykupię ubezpieczenie, to nie będę miał żadnych problemów? Nie chciałabym się "rozczarować" (wpędzić w długi), jeśli zajdzie taka konieczność.


 4. #14
  Marcuśka
  Nowicjusz
  dessora - pierwsza rzecz, to czy na terenie Unii Europejskiej, czy nie. Jak ktoś się obawia, albo jedzie w jakieś niebezpieczne-relatywnie niebezpieczne, to lepiej już wykupić ubezpieczenie. Ale na wycieczkę tygodniową typu, do Pragi, to nie widzę sensu. Nie ma tam węży, ani tropikalnych chorób.


+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2