+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Pranie kanap narożników tapicerki - Szczecin

 1. #1
  Czystko.pl
  Nowicjusz

  Pranie kanap narożników tapicerki - Szczecin

  Advertisement  Witam,
  reprezentuję firmę czystko.pl ze Szczecina. Specjalizujemy się w praniu tapicerek. Na ten moment działamy głównie w Szczecinie i w okolicy do 25 km od naszej siedziby na pogodnie. Usługi wykonujemy na miejscu w domu klienta. Zajmujemy się praniem tapicerek od wielu lat i mamy bardzo bogate doświadczenie w tym temacie. Pozwala nam to na dostosowywanie się do potrzeb naszych klientów i błyskawiczne realizowanie zleceń. Nasi specjaliści od prania kanap dojeżdżają do klientów od poniedziałku do soboty w godzinach od 8 do 20.
  Zawsze staramy się jak najbardziej sumiennie wykonać powierzoną nam pracę. Współpracujemy z wieloma instytucjami oraz osobami indywidualnymi. Mamy na stanie najwyższej klasy sprzęt piorący najbardziej renomowanych firm. Używamy tylko bezpiecznej i dedykowanej do prania narożników chemii piorącej.
  Nasi klienci doceniają nas i polecają sobie nawzajem. Każdego dnia realizujemy od kilku do kilkunastu zleceń. Staramy się mieć konkurencyjne ceny i prawdopodobnie są to najniższe ceny na szczecińskim rynku względem jakości oferowanych przez nas usług.
  Zapraszamy do korzystania z naszych usług zarówno osoby indywidualne w domach i mieszkaniach jak i firmy oraz instytucje.

  Kontakt.
  Czystko.pl
  Szczecin, ul. Wernyhory 17
  tel. 502 866 337
 2. #2
  wiesia
  Nowicjusz
  Wczoraj skorzystałam z usług firmy czystko ze Szczecina i jestem bardzo zadowolona. Dziś rano dokładnie się przyjrzałam mojemu narożnikowi w salonie i widze, że jest po prostu czyściutki i pachnie Wierzcie mi, że był tak brudny że aż straszył i już wstyd było gości w domu przyjmować. Moje dwie córeczki robiły sobie z narożnika plac zabaw i było na nim chyba wszystko co da sie wylać i rozmazać. Bałam się, że będzie do wyrzucenia, a tu taka niespodzianka Jest dość spory i przyznaje, że nie było go łatwo doczyścić więc te 150 zł które zapłaciłam za usługę to naprawde nei jest dużo zwłaszcza, że to wypoczynek za ponad 3 tys zł Mam jeszcze 2 kanapy w pokojach do wyprania i wykładzinę więc w przyszłym miesiącu na pewno Pana z czystko znowu zaprosze niech wszystko odświeży i wypierze. Póki co polecam i wystawiam opinie na 6 !


 3. #3
  mario1973
  Administrator
  W sumie to ziomki ze Szczecina - na ich stronie można znaleźć więcej informacji : Pralnia pranie dywanów czyszczenie wykładzin Szczecin
  Jak ktoś będzie korzystał, niech napisze recenzję.


  aaa i sugeruje spróbować wyciągnąć od nich jakiś rabat powołując się na RODZINKO


 4. #4
  MartynaKa
  Nowicjusz
  A w Krakowie i okolicy podobnie działa firma Clean-fast.pl


+ Odpowiedz na ten temat