+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Żłobki i przedszkola w Gliwicach – opinie

 1. #1
  pipi
  Administrator

  Arrow Żłobki i przedszkola w Gliwicach – opinie

  Advertisement  Żłobki i przedszkola w Gliwicach – opinie  Wątek dotyczy żłobków i przedszkoli w Gliwicach – zarówno publicznych jak i prywatnych . W naszych ocenach , opiniach i dyskusjach bierzemy pod uwagę m.in. personel , opiekę nad dzieckiem , warunki w danej placówce (pomieszczenia , wyposażenie ) wyżywienie oraz nauczanie - dodatkowe zajęcia, języki obce oraz wszystko to czym chcielibyście się Drodzy Rodzice podzielić .


  Zapraszamy do wymiany opinii na temat konkretnych placówek - jeżeli macie jakieś informacje lub pytania do innych użytkowniczek piszcie !


 2. #2
  Mariaana
  Nowicjusz
  Witam wszystkich w tym roku chciałabym posłać swoje dziecko do przedszkola Gliwice. Bardzo chetnie poczytam opinie na ich temat, jednak prawdopodobnie wybiore jedno z tych najbliżej miejsca zamieszkania


 3. #3
  jacekkowal
  Nowicjusz

  Przedszkole w Gliwicach

  Jak odbieram dziecko to jest po basenie, matematyce, szachach, codziennym angielskim, komputerach, piłce nożnej, nie mówiąc o standardowych rytmikach itp. Nie muszę zasuwać z dzieckiem np. na basen, czy angielski i czekać godzinami, aż mój maluch skończy zajęcia. Zyskuję czas. Poza tym koszt tych wszystkich zajęć, gdybym chciał je wykupić oddzielnie byłby znacznie wyższy. Basen to JASNA. Rewelacja. Szczególnie w zimie dzieci wsiadają do ciepłych busów na podziemnym parkingu a nie wychodzą na dwór.
  Wyżywienie jest przygotowywane na miejscu, a nie żaden catering. Mój syn nie wszystko może jeść, więc dostaje specjalną dietę. To duży plus.
  Jest znakomity plac zabaw, a w lipcu nawet jest basen w ogrodzie!
  Czytanie na forum to jedno, ale warto się przejść i obejrzeć. W sierpniu co prawda nieczynne, ale nowy rok szkolny już niedługo.


 4. #4
  TrzyDwaZero
  Nowicjusz
  dziecko mojej kuzynki chodziło tu:


  Linki widoczne tylko dla zalogowanych użytkowników Zarejestruj się

  wszystko było dobrze, odpowiednio duże pomieszczenia z dobrym wyposażeniem (stoliczki, krzesełka, zabawki), ale NIESTETY Stefek długo się adaptował, bo to strachliwe dziecko...


+ Odpowiedz na ten temat

Tagi dla tego tematu