+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Żłobki i przedszkola w Szczecinie – opinie

 1. #1
  pipi
  Administrator

  Arrow Żłobki i przedszkola w Szczecinie – opinie

  Advertisement  Żłobki i przedszkola w Szczecinie – opinie


  Wątek dotyczy żłobków i przedszkoli w Szczecinie – zarówno publicznych jak i prywatnych . W naszych ocenach , opiniach i dyskusjach bierzemy pod uwagę m.in. personel , opiekę nad dzieckiem , warunki w danej placówce (pomieszczenia , wyposażenie ) wyżywienie oraz nauczanie - dodatkowe zajęcia, języki obce oraz wszystko to czym chcielibyście się Drodzy Rodzice podzielić .


  Zapraszamy do wymiany opinii na temat konkretnych placówek - jeżeli macie jakieś informacje lub pytania do innych użytkowniczek piszcie !


 2. #2
  Maria_awaria
  Nowicjusz
  Ja ze swojej strony z czystym sumieniem mogę polecić przedszkole Promyk. Ogólnie to bardzo dobre przedszkole. Antek chodzi tam już 3 lata i jesteśmy bardzo zadowoleni. Sporo zajęć dodatkowych, indywidualne podejście do dziecka (mały ma alergię na niektóre rzeczy i kuchnia idealnie się do tego dostosował, dzięki czemu dziecko uniknęło wszelkich problemów zdrowotnych), posiłki urozmaicone (śniadanie, II śniadanie, dwudaniowy obiad, podwieczorek). Czesne 700zł, ale trzeba płacić dodatkowo np. za j. niemiecki, basen, karate, wyjścia no i dodatkowe wyprawki, przygotowanie bazy przedszkolnej - ok 300 zł rocznie. Ale to nic, bo dziecko dobrze zna języki, mają też zajęcia z logopedą i rytmikę (w cenie czesnego). Także polecam.

  Ostatnio edytowane przez Maria_awaria ; 06-05-2013 o 10:45 Powód: Brak nazwy przedszkola

 3. #3
  lydia
  Nowicjusz
  Ja natomiast polecam przedszkole, do którego chodzi moje dziecko. Jest to Tęczowa Łąka. Znajduje się na ulicy Zaleskiego 31/1. Córka jest zadowolona, ja także. Warto wspomnieć, że jest to jedyne przedszkole w mieście, które oferuje zajęcia z integracji sensorycznej.
  Linki widoczne tylko dla zalogowanych użytkowników Zarejestruj się Terapeuta pracuje z dzieckiem, indywidualnie dobierając program prowadzonych zajęć. Oprócz tego standardowe zajęcia czyli angielski, logorytmika itp. Warunki dobre, personel bez zarzutów, można nawet zorganizować przyjęcie urodzinowe. Ogólnie wydaje mi się, że jest to jedne z lepszych przedszkoli w Szczecinie.


 4. #4
  daga34
  Nowicjusz
  Od siebie zaproponować mogę nową placówkę w miejscowości Dołuje. To prywatny żłobek i przedszkole Słoneczny Sad. Miejsce jest nowe, ale z doświadczeniem, gdyż powstało z połączenia dwóch innych placówek. Wystarczy wejść na ich stronę www lub fb i zobaczyć jak wszystko wygląda. Nowe, estetyczne wnętrza, odpowiednio przygotowane do potrzeb dzieci. Autorskie programy edukacyjne. Kadra młoda, kreatywna, z kierunkowym wykształceniem.


 5. #5
  malwina21
  Nowicjusz
  Dużo dobrego o Przedszkolu i Żłobku Słoneczny Sad słyszałam. Dla mnie dużym plusem jest to, że jest świetny dojazd ze Szczecina i fajna okolica na taką placówkę. Placówka oferuje ciekawe programy edukacyjne, dużo zajęć dla dzieci rozwijających manualnie, intelektualnie, socjalizujących. Z tego co wiem, to nadal prowadzą rekrutację, więc jeśli dla kogoś zabrało miejsca w miejskiej placówce - to tam warto się odezwać. Tutaj
  Linki widoczne tylko dla zalogowanych użytkowników Zarejestruj się bezpośrednie namiary.


 6. #6
  Baska74
  Nowicjusz
  Wybraliśmy Niepubliczne Przedszkole „Promyk” w Szczecinie ze względu na to, że wiele osób polecało nam to miejsce. Nie żałuję. Moje bliźniaki chętnie tam uczęszczały. Miały możliwość rozwijania swoich umiejętności i maleńkich pasji. Polecam dalej.


+ Odpowiedz na ten temat

Tagi dla tego tematu