+ Odpowiedz na ten temat
Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5
Pokaż wyniki od 41 do 47 z 47

pięciolatki obowiązkowo do zerówki????

 1. #41
  Stefcia
  Staraczka
  Cytat nomi26 : Zobacz post
  chodzi mi o statut, powinni mieć zapisane zasady rekrutacji dzieci
  Oj chyba nie mają zaraz popatrze jeszcze bo wcześniej nic nie znalazłam.

  --- Dopisek ---

  Nic nie pisza o tym zreszta w naszym przedszkolu też nic nie ma na temat kryteriów.


 2. #42
  nomi26
  Mamuśka
  Cytat Stefcia : Zobacz post
  Nic nie pisza o tym zreszta w naszym przedszkolu też nic nie ma na temat kryteriów.
  ale jest wgląd na stronie do statutu szkoły? do całego dokumentu

  --- Dopisek ---

  Stefcia doczytałam i faktycznie, nie ma rejonizacji jeśli chodzi o przygotowanie przedszkolne
  kurcze sama w szoku jestem

  zwracam honor paniom sekretarkom, a głowe bym sobie dała uciąć że przy obowiązku szkolnym to obowiązuje
  to ja już sama nie wiem, u nas nie ma takiego problemu, wszystkie dzieci są przyjmowane i nie ma problemu a jak w danym roczniku jest więcej to powstaje dodatkowy oddział, ale widać nie wszyscy tak robią

  --- Dopisek ---

  ale z drugiej strony czytam że nie można odmówić przyjęcia dziecka 5-6 letniego do przedszkola, zgłupiałam już


 3. #43
  madzialenka
  Mamuśka
  Dziewczyny szkoła może odmówić przyjęcia 5-latków -u nas też tak jest. Może się wytłumaczyć tym,że pięciolatek swoje roczne przygotowanie może odbyc w przedszkolu,które mu tego odmówić już nie może.


 4. #44
  Stefcia
  Staraczka
  Właśnie wróciłam z rozmowy z dyrektorem i prawda jest taka że mogą mi dziecka nie przyjąć bo nie ma tej nieszczęsnej rejonizacji i jak dużo się zgłosi dzieci które spelniają te kryteria co Wam pisałam to po prostu mogą dzieci nie przyjęte przenieśc do szkoły która właśnie jest 3 km od nas i ja wiem gdzie ona jest bo czesto przejezdżam obok. Dyrektor powiedział ze ja mam o tyle dobrze ze moje dziecko chodzi do przedszkola i przedszkole córkę przyjmie na pewno a sa dzieci z osiedla które nigdzie wczesniej nie były i takowe bedą przyjmowane w pierwszej kolejnośći. Z całej rozmowy doszłam do wniosku że nie ma co dupy zawracac tylko pozostawie córkę w przedszkolu bo tam przynajmniej zna kolegów panie i wie juz z czym to się je. A tak jak mi dziecko przeniosę do tej placówki 3 km dalej to za rok znowu nie potrzebny stres bo obowiazuje rejonizacja i trzeba będzie przenosić.


 5. #45
  nomi26
  Mamuśka
  Cytat Stefcia : Zobacz post
  Z całej rozmowy doszłam do wniosku że nie ma co dupy zawracac tylko pozostawie córkę w przedszkolu bo tam przynajmniej zna kolegów panie i wie juz z czym to się je. A tak jak mi dziecko przeniosę do tej placówki 3 km dalej to za rok znowu nie potrzebny stres bo obowiazuje rejonizacja i trzeba będzie przenosić.
  no to mamy jasność, i dobrze zrobiłaś, nie ma sensu zmieniać dziecku dwa razy otoczenia i to jeszcze nie wiadomo gdzie


 6. #46
  ankałopata
  Nowicjusz
  To prawda nie ma rejonizacji znajoma wozi dziecko kawał drogi bo jej nie przyjeli do szkoły na osiedlu na szczęście my mamy jeszcze trochę czasu ale przeraża mnie ten bałagan. Teraz moje duże dziecko chodzi tylko na zajęcia do Bystrzaka w Piasecznie a w domu jest niania ale jak to będzie za dwa lata aż się boję.


 7. #47
  Amus
  Mamuśka
  Cytat Stefcia : Zobacz post
  Właśnie wróciłam z rozmowy z dyrektorem i prawda jest taka że mogą mi dziecka nie przyjąć bo nie ma tej nieszczęsnej rejonizacji i
  widzisz a u nas jest rejonizacja


+ Odpowiedz na ten temat
Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5