+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Invitro z KOMÓRKĄ DAWCZYNI

 1. #1
  AgaBi37
  Nowicjusz

  Invitro z KOMÓRKĄ DAWCZYNI

  Advertisement  Czesc, prosze wszystkie dziewczyny ktore maja doswiadczenia w tym temacie o aktywny udzial na forum. Potrzebuje wszystkich mozliwych porad.

  Czy to prawda,ze polskie kliniki oferuja bardzo uboga baze dawczyn?
  Ja mam doswiadczenia tylko z jedna klinika, dawczyn tam bylo niewiel ponad 20.
  Slyszalam ze rewelacyjnie lecza w Czechach i baza dawczyn jest o wiele wieksza. Czy ktos z Was leczyl sie za granicami naszego kraju? Ja mieszkam blisko granicy i chyba wybiore sie wlasnie do Czech, jak ktos ma doswiadczenie prosze o porade.
 2. #2
  frezyjka
  Nowicjusz

  ...

  Spróbuj w Invimedzie, my jesteśmy po ich opieką i tylko tam jest na prawdę duża baza dawczyń a przede wszystkim nie trzeba w ogóle czekać bo mają mrożone komórki od dawczyń .


 3. #3
  kafka
  Nowicjusz
  I co ważne, dają 8 komórek, a wiadomo, że im więcej komórek, tym większe szanse na sukces. Poza tym tam zajmie się tobą jeden koordynator i lekarz, nie będziesz musiała kontaktować się co chwilę z innymi osobami.


 4. #4
  frezyjka
  Nowicjusz

  ...

  To prawda, klinika dba o komfort swoich pacjentów, nie ma tam zgiełku i zamieszania jak w wielkich szpitalach. To tez jest Wasza klinika?


 5. #5
  lucynazabarska
  Banned
  też słyszałam o Invimedzie, ale ostatecznie wybrałam Invictę, bo też ma sporo opinii pozytywnych na forach. Plus moja koleżanka miała dobre doświadczenie współpracy


+ Odpowiedz na ten temat

Tagi dla tego tematu