+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

zmywarka

 1. #1
  dzidziuma
  Nowicjusz

  zmywarka

  Advertisement  Szukamy dla teściowej zmywarki, co możecie podpowiedzieć? Na 99% jesteśmy zdecydowani na coś electroluxa, mi się podoba model quick select, bo można dokładny czas sobie ustawić np. ustawiasz pół godziny i w tyle ma umyć, też mam sprzęt tej marki ale już mój troche ma lat.
 2. #2
  lukrecjaa
  Nowicjusz
  Electrolux to dobry wybór, sama mam kilka ich urządzeń i spisują sie bardzo dobrze. Moja ma z 6 lat i wciąż działa jak nowa. Ciekawy ten quickSelect czy można to ustawić na dowolny czas np. 1 godzina?


 3. #3
  bluee
  Nowicjusz
  Jakie jeszcze funkcje warto meć w zmywarce? Myślę nad tą electrolux, ale jeszcz enie wybrałam modelu. Widziałam, ze te quickSelect też maja funkcję airDry, czy faktycznie jak ta zmywarka się otwiera po myciu to szybciej się naczynia suszą? Gdzieś czytałam, że zmywarka pod koniec mycia zmniejsza temperaturę


 4. #4
  Mani
  Nowicjusz
  Dzięki temu że ona się otwiera, nie ma zacieków na naczyniach bo jest lepszy obieg powietrza. Ja jestem zadowolona z QuickSelect - po zakończeniu zmywania po prostu wyświetla kolorową kropkę na podłodze. Nie piszczy, nie robi rabanu, więc mogę ją nastawić nawet przed pójściem spać. No i wybieram tylko czas, a ona dopasowuje sama program.


+ Odpowiedz na ten temat