+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Problemy z erekcją

 1. #1
  songa
  Nowicjusz

  Problemy z erekcją

  Advertisement  Witam wszystkie kobietki. Czy to możliwe, że facet w sile wieku moze mieć problemy z erekcją? Dopadło to mojego męża. Ma zaledwie 33 lata i pomimo to zdarzają mu się takie problemy ;/ Przez to upraiwamy seks coraz rzadziej. On chodzi jak wściekły dzik, nie ma ochoty o tym rozmawiac.

  Wydaje mi sie,ze niepowodzenia sprawiaja,ze unika seksu.
 2. #2
  jela
  Nowicjusz
  Tak. W każdym wieku moze być to normalne. Nie jest robotem , mogą zdarzać mu się takie trudne dni. Najważniejsze to go wspierać. Z drugiej strony musicie w końcu ze sobą o tym porozmawiać bo tak się nie da żyć. Czy bierze jakieś suplementy ? Może ma jakieś stresy w pracy?


 3. #3
  songa
  Nowicjusz
  Z tego co wiem to nic nie bierze. Czy te ziołowe środki, które tak czesto reklamują w radio i telewizji są skuteczne? Bo do lekarza to raczej nie pójdzie ( nawet bałabym mu się to zaproponować bo nie wiem jakby zareagował ale raczej malo pozytywnie...). Stres raczej tak normalnie. Na pewno go ktoś tam wkurza w pracy bo pracuje w korporacji ale nigdy nie narzekal ;/


 4. #4
  jela
  Nowicjusz
  Wiesz, to musisz z nim porozmawiać na ten temat. Przełamać jego męską dumę - bo pewnie o to chodzi. Faceci tacy są, że jak coś się niedobrego dzieje to trzymają to w sobie. Ostatecznością jest ta słynna niebieska tabletka. Ona jest na receptę. Dobra, ale daje pewne efekty uboczne. Zacznijcie od chociażby Man Tabs. Jest to suplement diety, ale ze składu wynika, że możę być skuteczny. Posiada większość niezbędnych elementów pozytywnie wpływających na "męskie sprawy".


+ Odpowiedz na ten temat