+ Odpowiedz na ten temat
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4
Pokaż wyniki od 31 do 39 z 39

Miłość przez internet .?

 1. #31
  EstiiG
  Nowicjusz
  zakochać się można, ale utrzymać to już trudniejsza sprawa


 2. #32
  Christine
  Nowicjusz
  Moim zdaniem miłość przez internet jest możliwa, nic się nie wyklucza. Jeżeli dwie osoby będą miały się odnaleźć to się odnajdą, nawet przez gołębia pocztowego. Sposób poznania swojej miłości przez internet jest o tyle dobry, że na początku liczy się charakter, ludzie przede wszystkim zakochują się w charakterach, a wygląd jest na drugim miejscu. Miłość przez internet wymaga jednak dużo cierpliwości i zaufania: czy ta druga osoba nas nie oszukuje, jak będzie nas traktować na żywo itp.


 3. #33
  grazyna23
  Nowicjusz

  Portale

  Jestem najlepszym dowodem na to, że miłość przez internet jest możliwa, swojego obecnego chłopaka poznałam przez portal ezeo.pl. Na początku nawet nie pomyślałam o tym, że bedziemy nawet znajomymi, jednak z czasem namówił mnie na wideo czat a potem na spotkanie i od tego właśnie się zaczęło. Nie powiem, że było łatwo, ale jeśli się czegoś bardzo chce i odpowiednio o to dba, to z czasem to się stanie. I tak oto po roku znajomości, mój chlopak postanowił przeprowadzić się do mojego miasta.


 4. #34
  olkak
  Nowicjusz
  wszystko jest mozliwe kiedy zachowamy przy tym zdrowy rozsadek i odrobine rozumu. Wiem wiem milosc potrafi nas zakrecic na amen ale sa wyjatki ktore znajduja swoje polowki w ten sposob i super gratuluje


 5. #35
  watemajnd
  Nowicjusz
  Ja znam jedno malzenstwo, ktore poznalo sie na portalu randkowym a jak sie spotkali od razu sie w sobie zakochali


 6. #36
  szalovia
  Nowicjusz
  Jest mozliwa jak kazda inna
  Gorzej z utrzymaniem tej milosci..


 7. #37
  haniatorun
  Nowicjusz
  Możliwa, ale to zawsze wyzwanie. Z reszta prędzej czy później jedno do drugiego będzie musiało się przeprowadzić.


 8. #38
  Maresol
  Nowicjusz
  ja nie mam przekonania do znajomości zawieranych przez internet a do szukania drugiej połówki, tym bardziej.


 9. #39
  KorneliaPrzemyk
  Nowicjusz
  Jeśli jest się z tego samego miasta to jest łatwiej. Owszem zaczyna się wirtualnie ale można iść na kawę, piwo, do kina, po prostu na randkę i zobaczyć co i jak, później już głównie spotkania na mieście. Jeśli są to inne miasta to już gorzej, ale znam takie historie, że chwilę na odległość potem przeprowadzka i miłość rozkwita. Nie ma reguły. Można kogoś poznać np. na imprezie a potem i tak nie wyjdzie bo zbyt różne charaktery.


+ Odpowiedz na ten temat
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4