+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Odwieczne pytanie - zespół czy DJ

 1. #11
  medio
  Nowicjusz
  Dla mnie lepszy jest zespół, ale dobrze jeśli byliśmy już na weselu, na którym grali, żeby ocenić jak sobie radzą. Jakoś tak mi się utarło, i wesele kojarzy mi się właśnie z zespołem. No ale równie dobrze albo i lepiej można się bawić przy DJ.


 2. #12
  MartynaKa
  Nowicjusz
  Zdecydowanie zespół, wtedy po prostu jest ciekawiej. U nas grał Oktan Band, wszyscy świetnie się bawili, słyszałam głosy od gości, że najlepsze wesele, na jakim byli


 3. #13
  SugarBrown
  Nowicjusz
  Ja nie odpowiem jednoznacznie, ponieważ byłam na weselach z DJem, na których świetnie się bawiłam. Byłam także na weselach z orkiestrą i ich muzyki i zawodzenia nie dało się słuchać.
  Natomiast swego rodzaju uświetnieniem imprezy jest np. zamówienie food trucka, fotobudki, event trucka itp. Tego typu "niespodzianki" budzą duże zainteresowanie wśród gości i cieszą się dużym powodzeniem.
  Polecam The Carbar, czyli zabytkowe, odrestaurowane volkswageny-ogórki przygotowane wybitnie na uświetnianie eventów, wesel i imprez okolicznościowych.


 4. #14
  Wercia11112
  Nowicjusz
  Ja polecam kapele. Miałam na weselu i jestem bardzo zadowolona oczywiście to kwestia indywidualna Foto budka to fajna sprawa goście byli zachwyceni !!! Mieliśmy też specjalnie udekorowaną ścianę przy której goście robili sobie z nami zdjęcia.
  Pozdrawiam


 5. #15
  HankaSkakanka
  Nowicjusz

  zespół

  osobiście na weselach lepiej się bawię, jak jest zespół. to w koncu muzyka za zywo, jak sie trafi dobry zespół to jak mini koncert, fajne przezycie a nie jak na kazdej dyskotece czy domowce muzyka z komputera


 6. #16
  Ewelajn
  Nowicjusz
  zamów sobie DJ-a nowoczesny pomysł na miarę XXI wieku


 7. #17
  marti86
  Nowicjusz
  Moim zdaniem zespół - ludzie mogą sobie posłuchać muzyki z płyt w domu. A słuchanie muzyki na żywo to całkiem co innego


 8. #18
  dobrawa0
  Nowicjusz
  zależy co preferują goście - ja bym wolała DJ'a


+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2