Kochane Dzieciaczki (i Drogie Mamy)


Już niebawem Dzień Dziecka - z tej okazji przygotowaliśmy dla WAS konkurs plastyczny

Konkurs ten powstał dzięki uprzejmości Wydawnictwa Siedmioróg oraz we współpracy z portalem nagroland.pl (informacje o konkursach i promocjach dla dzieci).

Główną bohaterką zabawy konkursowej jest urocza i absolutnie wyjątkowa Księżniczka Balbinka! Niewiele księżniczek potrafiłoby dorównać Balbince! Księżniczka Balbinka uwielbia emocje i przygody. Do tego posiada wszystkie cnoty małej księżniczki! Jest odważna, szlachetna, radosna i bardzo, ale to bardzo kocha zwierzęta.

Serię 4 książeczek o przygodach Księżniczki Balbinki możecie poznać na stronie Księgarni Internetowej Siedmioróg.pl oraz wygrać w naszym konkursie!

Zadanie konkursowe polega na wykonaniu pracy plastycznej pt.: "Twoja księżniczka Balbinka”: Drogie Mamy, zachęćcie swoje maluchy do narysowania / namalowania Księżniczki Balbinki. Jeżeli Wasze dzieci są malutkie i narysowanie całej postaci jest zbyt dużym wyzwaniem - może być to np. sama korona lub sukienka księżniczki.

Inspiracji szukajcie na stronie wydawnictwa Siedmioróg Kiedy praca będzie już gotowa - zróbcie jej zdjęcie / zeskanujcie i podeślijcie na adres: konkursy.rodzinko@poczta.fm , nie zapomnijcie przy tym o podaniu wieku dziecka

Jeżeli macie w domu więcej niż jednego szkraba - praca może być wykonana oczywiście przez nich oboje (trójkę, czwórkę ... ).

Zależy nam przede wszystkim na tym, aby było to dzieło malucha, a nie Rodzica


NAGRODY W KONKURSIE TO ...
5 kompletów książeczek o przygodach Księżniczki Balbinki
(każdy zawiera 4 sztuki)
Jeżeli chcecie zapoznać się z recenzją tych książeczek to zapraszam na bloga sympatycznej p. Ewy
>> Czy księżniczce wypada całować żaby?


Co zrobić, aby wziąć udział w konkursie?
 • należy być zarejestrowanym użytkownikiem forum rodzinko.pl
 • wykonać pracę konkursową - pracę plastyczną pt.: "Twoja księżniczka Balbinka”: zachęcić swoje dziecko do narysowania / namalowania Księżniczki Balbinki. Jeżeli dziecko jest malutkie i narysowanie całej postaci jest zbyt dużym wyzwaniem - może być to np. sama korona lub sukienka księżniczki.
 • zgłoszenia (zdjęcia prac / skany) należy wysyłać na adres konkursy.rodzinko@poczta.fm
 • w zgłoszeniu należy podać wiek dziecka/ dzieci
 • w zgłoszeniu należy podać swój login z forum rodzinko.pl
 • w tytule prosimy wpisać "Konkurs z Księżniczką Balbinką"
 • super, jeżeli polubicie FanPage SIEDMIORÓG na Facebook'u
 • fajnie, jeśli polubicie FanPage rodzinko.pl na Facebook'u
 • będzie nam miło jeśli polubicie także FanPage nagroland.pl na Facebook'u
 • powyższe polubienia NIE SĄ wymogiem! : - )
 • konkurs dla osób pełnoletnich i mieszkających na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej


CZAS TRWANIA
24 maja do 07 czerwca 2013 do godz. 23.59 (2 tygodnie)
Rozwiązanie konkursu: do 12 czerwca 2013REGULAMIN KONKURSU z okazji Dnia Dziecka "Twoja księżniczka Balbinka”

1.Organizatorem konkursu"Twoja księżniczka Balbinka” jest administracja forum rodzinko.pl wraz z Wydawnictwem Siedmioróg, we współpracy z portalem nagroland.pl. Konkurs prowadzony jest na stronie http://www.rodzinko.pl/

2.Fundatorem nagród w konkursie jest Wydawnictwo Siedmioróg

3.Konkurs organizowany jest na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. Nagrody zostaną wysłane wyłącznie na terenie Polski.

4.Czas trwania konkursu: od dn. 24.05.2013 do 07.06.2013 r. do 23.59. Wyniki konkursu ogłoszone zostaną do 12.06.2013 r.

5.W konkursie brać mogą udział wyłącznie osoby pełnoletnie, posiadające aktywne konto na forum http://www.rodzinko.pl/

6.W konkursie nie mogą brać udziału członkowie rodziny organizatora, administracja oraz moderatorzy forum rodzinko.pl

7.Aby wziąć udział w konkursie należy wykonać zadanie konkursowe.

8.Prace konkursowe należy wysyłać na adres: konkursy.rodzinko@poczta.fm

9.Każdy użytkownik może wziąć udział w konkursie "Twoja księżniczka Balbinka” tylko jeden raz i tylko raz przesłać swoje zgłoszenie.

10.Prace laureatów nie będą publikowane na stronie konkursu.

11.Laureaci powiadomieni zostaną o wygranej drogą e- mailową. Po otrzymaniu maila, każdy z laureatów zobowiązany jest wysłać na adres: konkursy.rodzinko@poczta.fm wiadomość zwrotną z adresem na który ma zostać wysłana nagroda. Prosimy również o podanie numeru telefonu. W przypadku nie uzyskania odpowiedzi od Laureata w sprawie nagrody, w terminie 7 dni od dnia postawienia jej do dyspozycji laureata, prawo do nagrody wygasa.

12. Nagrody nie podlegają zamianie na ich równowartość pieniężną

13. Każdy z Uczestników Konkursu może otrzymać co najwyżej jedną nagrodę.

14. Konkurs "Twoja księżniczka Balbinka” odbywa się według zasad niniejszego Regulaminu. Wzięcie udziału w Konkursie jest równoznaczne z zapoznaniem się z niniejszym regulaminem oraz jego akceptacją.


Serdecznie zapraszamy do udziału!Więcej konkursów i promocji dla dzieci - na zaprzyjaźnionym portalu nagroland.pl, który jest partonem konkursu "Twoja księżniczka Balbinka”Zapraszamy także na kosmeland.pl - portal poświęcony kosmetykom dla dzieci i mam, który również patronuje konkursowi.
A na zakupy po książki, książeczki, audiobooki, filmy i inne umilacze wolnego czasu zapraszamy do księgarni internetowej dla całej rodziny
siedmioróg.pl

(naprawdę warto! sama korzystałam - bezpłatna wysyłka od 45 zł, błyskawiczna, a książki w stanie idealnym - polecam!