+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Przyjęcie w lokalu-standard?

 1. #1
  kula
  Nowicjusz

  Przyjęcie w lokalu-standard?

  Advertisement  Myślicie, że w dzisiejszych czasach organizowanie przyjęcia weselnego w lokalu to standard?
  Czy może spotkaliście się z rodzicami, którzy podjęli się organizacji takiej imprezy w domu?
  Na razie jeszcze mnie to nie dotyczy, więc pytam z czystej ciekawości.
 2. #2
  PrzemusinaMamina
  Super Moderator
  Cytat kula : Zobacz post
  Myślicie, że w dzisiejszych czasach organizowanie przyjęcia weselnego w lokalu to standard?
  nie wyobrazam sobie wesela w domu, chyba ze ktos ma salon ponad 50 m 2....scene w domu, kilka toalet, kilka lodowek itd


 3. #3
  egafokus
  Mamuśka
  wszystko zależy od liczby gości weselnych, jak ktoś ma duży dom lub mieszkanie i np organizuje sam obiad i zaprasza tylko rodziców i świadków to i w domu dałoby radę
  ale ja osobiście bym się tak nie szarpała bo to jednak pracochłonne i przygotowania i sprzątanie a takto się zapłaci i idzie na gotowe


 4. #4
  Stefcia
  Staraczka
  Również uważam ze ktoś kto ma ogromny salon i zaprasza najbliższą rodzinę na obiad to i nawet w takim salonie te parę osób potańczyć może.


 5. #5
  DarkRaven
  Mamuśka
  Ja ostatnio jestem zwolenniczką wszelkiego rodzaju imprez w lokalach.
  Wesela nie byłoby szans zrobić w domu bo my akurat mieliśmy ogromne.
  Chrzciny też zrobiliśmy w lokalu chociaż akurat stół na 12 osób to mam w domu, ale stanie przy garach i latanie przy gościach, bo ten kawkę, ten herbatkę, ten coś tam innego to ponad moje siły. W lokalu ugotowali, pięknie podali, sprzątnęli i wyszło mnie to praktycznie tyle co gdybym w domu robiła i musiała to wszystko przygotować. Niczego nie musieliśmy sami dostarczać.
  Teraz jesteśmy proszeni na komunię i też jest w lokalu. Uważam, że to duża wygoda. Powyżej 10 osób do obsłużenia to ja zdecydowanie preferuję poza domem.


 6. #6
  KateKlich
  Nowicjusz
  Powiem Wam ciekawostkę. Jak zaczynałam być ze swoim facetem kilka lat temu, to jego znajomy zorganizował wesele w STODOLE Było ognisko, grille. Stodoła oczywiście drewniana, także chwilami wyglądało to niebezpiecznie. No i oczywiście nie była to nie wiadomo jakich rozmiarów impreza. Było może 50 osób.

  Tak czy inaczej, teraz nikt nie robi takich imprez w domu. Chyba, że to skromne przyjecie dla najbliższych i nic poza tym. Wszystkie wesela na jakich byłam, odbywały się na salach weselnych albo w lokalach. Nawet nie słyszałam, aby ktoś robił gdzie indziej. Wyjątkiem jest tylko "zabawa" w stodole


 7. #7
  monan
  Nowicjusz
  Nie wyobrażam sobie wesela w domu, jak tam tańczyć? Przyjęcie/poczęstunek dla najbliższych owszem.


 8. #8
  Joanne
  Nowicjusz
  Ja nie wyobrażam sobie organizacji takiej imprezy w domu. Za dużo roboty! My zorganizowaliśmy komunię naszej Ani w niedalekiej odległości- w Muszynie, w restauracji Hotelu Klimek. Menu było wyśmienicie, a ja mogłam skupić się na świętowaniu, a nie na ciężkiej pracy.


+ Odpowiedz na ten temat