+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Jaki jest twój szef ?

 1. #11
  mamuniaa
  Nowicjusz
  No właśnie to jest najgorsze - że trzeba się cieszyć nawet z najgorszego szefa i pracy, bo w dzisiejszych czasach praca to luksus. Ja mam to szczęście, że szef sam ma dzieci i wszystko rozumie. Czasami mogę wcześniej wyjść, czasami zostać w domu i pracować zdalnie. Zdaję sobie jednak sprawę z tego, że nie wszystkie mamy mają tyle szczęście i codziennie muszą się stresować pracą i opieką nad maluszkiem.


 2. #12
  Christine
  Nowicjusz
  Mój szef jest hmm.. Szczerze to mój szef nie interesuje się tym, co się dzieje na firmę. Przychodzi jedynie na halę wtedy, kiedy ma być jakaś wizytacja, lub gdy przychodzi ważny klient. Szef, który nawet ' dzień dobry ' ie potrafi odpowiedzieć, ani się ukłonić. Czyli taki szef, którego w ogóle prawie nie ma. Nie, żebym na to narzekała, ale wydaje mi się, że zarządzanie firmą powinno być codziennie, a nie tylko od czasu do czasu.


 3. #13
  vespa
  Nowicjusz
  Mój typ choleryka Ale odkąd jest ojcem jakby spokojniejszy


 4. #14
  magda8
  Nowicjusz
  moja obecna szefowa to jedna z najlepszych z jaką miałam okazję pracować. Nigdy nie podnosi głosu, zawsze wysłucha racji drugiej strony i stara się znaleźć kompromis i rozwiązanie każdej sytuacji.
  Czasami deneruje nas tym, że uwielbia tworzyć tabelki w Excelu i za ich pomocą liczyć naszą wydajność pracy


 5. #15
  juzia
  Nowicjusz
  Jest na prawdę ok.DOBRZE BY JESZCZE BYŁO GDYBY WIĘCEJ PŁACIŁ


 6. #16
  fajna_mama
  Nowicjusz
  Mój szef jest super! Bardzo wyrozumiały, sam jest ojcem synka i czeka na drugie bobo. Rozumie wszystkie moje zawirowania i pozwala mi połowę tygodnia pracować w domu. Jest bardzo bezproblemowy, ale konkretny. Lubię swojego szefa.


+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2