+ Odpowiedz na ten temat
Strona 34 z 34 PierwszyPierwszy ... 24 30 31 32 33 34
Pokaż wyniki od 331 do 334 z 334

Karmienie piersią inaczej

 1. #331
  madzia8501
  Mamuśka
  ja miałam taką poduchę ale powiem szczerze że mi się kompletnie nie przydała. Wygodniej mi było karmić na zwykłej poduszce.


 2. #332
  przekorna
  Mamuśka
  Cytat Kasinka : Zobacz post
  Dziewczyny mam pytanie. Ja przy pierwszym dziecku miałam ogromne problemy z karmieniem, nie umiałam przystawiać dziecka a ono nie umiało ssać... Chcę tego tym razem uniknąć i pytanie czy specjalna
  Linki widoczne tylko dla zalogowanych użytkowników Zarejestruj się ułatwi mi sprawę w jakiś sposób? Nie chcę wyrzucać pieniędzy w błoto a zależy mi na karmieniu piersią...może macie jakieś sprawdzone metody?
  mi poduszka pomogła tylko w kwestii drętwienia rąk tzn żeby wygodnie się usadowić z córeczką, raczej nie miało to wpływu na sam proces ssania i karmienia, może innej pozycji do karmienia warto spróbować , z pod pachy lub na leżąco warto też poprosić położną o pomoc, ja tak zrobiłam jkak miałam problem z karmieniem małej na początku, położna pomogła mi prawidłowo przystawić córkę i problem znikną życzę aby tym razem cycowanie przebiegło bez komplikacji i problemów


 3. #333
  kafka
  Nowicjusz
  Najlepiej karmiło mi się leżąc na boku, dopiero to odciążyło mój kręgosłup. Dziewczyny, a jak sobie radzicie z innymi problemami? Jak nawały pokarmu czy kryzysy laktacyjne?


 4. #334
  maav
  Nowicjusz
  U mnie kryzys laktacyjny najczęściej występował razem ze skokiem rozwojowym. Robiłam to co zwykle, czyli częstsze przystawianie, picie wody, ale wprowadziłam prolaktan do tego.


+ Odpowiedz na ten temat
Strona 34 z 34 PierwszyPierwszy ... 24 30 31 32 33 34