Zamknięty Temat
Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1

Regulamin Forum

 1. #1
  pipi
  Administrator

  Arrow Regulamin Forum

  Advertisement
  Regulamin forum rodzinko.pl  1)
  Każdy ma prawo zarejestrować się na forum rodzinko.pl Obowiązkiem Użytkownika jest zapoznanie się z treścią niniejszego regulaminu.

  2)
  Każdy zarejestrowany Użytkownik forum rodzinko.pl ponosi pełną odpowiedzialność za swoje wypowiedzi.

  3)
  Niedopuszczalne jest nadużywanie w swoich postach Caps Locka czyli pisanie wyrazów bądź całych zdań wyłącznie wielkimi literami. Dotyczy to również dostępnego na stronie Chat Box.

  4)
  Niedopuszczalne jest przesadne formatowanie swoich wypowiedzi, a rozumiemy przez to pogrubianie , podkreślanie, korzystanie z kursywy, zaznaczania kolorami całych swoich postów. Formatowania używamy wyłącznie gdy chcemy podkreślić jakiś ( ważny ) fragment ( słowo, zdanie ) swojej wypowiedzi. Dotyczy to zarówno postów jak i wypowiedzi w Chat Box.

  5)
  Administrator, junior admin, supermoderator ma prawo przesuwać, łączyć, przeklejać posty / całe wątki jeżeli znajdą się one w niewłaściwym pod-forum lub zamykać / przenosić je do archiwum/ bądź usuwać bez podania przyczyny autorowi.

  6)
  Przed założeniem nowego wątku należy sprawdzić (opcja SZUKAJ ) czy nie ma już podobnego/identycznego na forum. Jeśli takowy już jest administrator, junior admin lub supermoderator ma prawo zamknąć lub usunąć nowo otwarty wątek bez podania przyczyny autorowi.

  7)
  Niedopuszczalne jest tytułowanie nowo zakładanych tematów w sposób „Ważne!” „Potrzebuję pomocy” , „Proszę o odpowiedź!” itp. W tytule powinna znaleźć się istota problemu / wątku, najlepiej opisana w kilku krótkich słowach.

  8)
  Na forum rodzinko.pl niedopuszczalne jest pisanie postów o charakterze reklamowym, wklejanie linków do innego forum, serwisów internetowych* oraz ankiet internetowych** bez wcześniejszego ustalenia z administracją. Dotyczy to zarówno wypowiedzi na forum – postów, w ChatBox , jak i linków w profilu Użytkownika.
  O tym, który link miał charakter reklamowy rozstrzyga administracja forum.

  * wyjątek stanowią linki do stron z wykresami temperaturowymi
  **użytkownik ma prawo zgłosić się do administracji z prośbą o możliwość założenia wątku wraz z linkiem do ankiety , takie wątki nie będą zamykane

  Niedopuszczalna jest rejestracja pod nickiem, za którego nazwą stoi domena, nazwa strony internetowej lub danego produktu - nicki te będą zmieniane bez informowania użytkownika.

  Osoby, które rejestrują się na forum rodzinko.pl w celach reklamowych będą ostrzegane bądź banowane.

  9)
  Każda kopiowana z sieci www informacja /artykuł i wklejana do postu musi zawierać źródło i /lub autora.

  10)
  Na forum rodzinko.pl niedopuszczalne jest korzystanie z 2 kont przez jednego Użytkownika. Jeżeli z różnych przyczyn Użytkownik założył kolejne konto prosimy o zgłoszenie administracji.

  11)
  Niedopuszczalne jest rozsyłanie tzw. łańcuszków na forum w postach oraz przez PW

  12)
  Na forum rodzinko.pl niedopuszczalne jest tzw. „nabijanie postów” . Oznacza to zakaz pisania postów nie na temat lub nic nie wnoszących do dyskusji typu , „aha” , „no”, „ok„ oraz wysyłanie samych emotek. Dotyczy to szczególnie wątków informacyjnych czyli artykułów oraz tych w których prowadzone są rozmowy na konkretny temat.

  13)
  Na forum rodzinko.pl niedopuszczalne jest dublowanie czyli pisanie kilku identycznych postów na kilku pod-forach.

  14)
  Na forum rodzinko.pl niedopuszczalny jest obrót lekami oraz suplementami diety w jakiejkolwiek formie. Na forum zabrania się zakładania wątków odnośnie ich sprzedaży, wymiany oraz oddawania.

  15)
  Na forum rodzinko.pl niedopuszczalne są ogłoszenia typu : "sprzedam komórkę jajową .. " , "oddam nasienie", "oddam dziecko do adopcji".

  16)
  Na forum rodzinko.pl niedopuszczalne jest używanie niecenzuralnych słów w postach, wyrażanie się w sposób wulgarny, a także prowokowanie i prowadzenie kłótni.
  Na forum rodzinko.pl obowiązuje zasada wzajemnego szacunku oraz tolerancji wypowiedzi.

  17)
  Podczas pisania postów na forum rodzinko.pl należy przestrzegać zasad polskiej pisowni.

  18)
  Sygnatura, avatar, treści w postach

  Ilość informacji wklejanych do postów oraz sygnatury nie może utrudniać poruszania się po wątkach .
  Treści nie powinny być obraźliwe.
  Dodane zdjęcia nie mogą rozciągać ekranu, a ich maksymalna wielkość to 400 x 400 pikseli (kliknij aby zobaczyć rozmiar obrazka ) . Zbyt duże zdjęcia będą usuwane bez informowania.
  Dozwolone jest formatowanie tekstu w sygnaturze.
  Zdjęcie dodane w poście, sygnaturze oraz avatarze nie może być obraźliwe, zawierać treści wulgarnych bądź erotycznych a także obrażać czy naruszać uczuć religijnych.

  19)
  Wszystkie prywatne sprawy należy załatwiać poprzez PW (prywatne wiadomości ) oraz inne komunikatory np. Gadu Gadu, skrzynka na FB lub pocztę email.

  20)
  Niedopuszczalne jest umieszczanie na forum rodzinko.pl zdjęć nagich dzieci.

  21)
  Częste naruszanie regulaminu oznacza, że Użytkownik może spodziewać się ostrzeżenia a nawet zbanowania.

  22)
  Administracja zastrzega, że nie zmienia nicków Użytkowników. Wyjątkiem jest rejestracja w celach reklamowych (zawarte w punkcie 8 ).

  23)
  Administracja zastrzega, że nie usuwa postów oraz kont użytkowników na życzenie.

  24)
  Spory Użytkowników lub łamanie regulaminu rozstrzyga administrator, junior admin lub moderator danego pod-forum.

  25)
  Korzystanie z forum rodzinko.pl oznacza akceptację niniejszego regulaminu natomiast jego nieznajomość nie zwalnia Użytkownika z przestrzegania go.

  26)
  Administracja forum rodzinko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczane przez Użytkowników

  27)
  Administracja zastrzega sobie prawo do przesyłania Użytkownikowi nie częściej niż raz w tygodniu wiadomości e-mail zawierającej informacje dotyczące nowości w portalu oraz informacje handlowe klientów portalu, tzw. mailingu reklamowego.

  28)
  Rejestrując się w serwisie, użytkownik wyraża zgodę na przetwarzanie danych zawartych w formularzu zgłoszeniowym w celach marketingowych i informacyjnych. Jednocześnie informujemy, iż powyższe dane pozostają wyłącznie do dyspozycji administracji portalu i nie zostaną przekazane w żadnej formie osobom trzecim.

  29)
  Administracja forum rodzinko.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w niniejszym regulaminie. (ostatnia edycja regulaminu forum 11.03.2016 )  W razie pytań zespół rodzinko.pl służy pomocą .


  Administratorzy i moderatorzy rodzinko.pl  Ostatnio edytowane przez pipi ; 03-11-2016 o 22:34

Zamknięty Temat

Podobne wątki

 1. 04-25-2012, 19:06
 2. 02-03-2009, 20:38
 3. 07-16-2007, 19:31
 4. 02-10-2007, 23:11