-
Nowicjusz
dieta po ciazy
Advertisement
Witam jestem juz 10 miesiecy po ciazy dodam ze mialam cesarke i zostal mi brzuszek bo moj synus wazy 4470 robilam juz chyba wszystkie cwiczenia i nic.
Co moge jeszcze zrobic prosze o pomoc
-
Nowicjusz
Same ćwiczenia nic nie pomogą. Potrzebna jest dieta i nie cudo w stylu "schudnij 18 kg w tydzień", ale zmiana nawyków żywieniowych itd. Najlepsza będzie taka dieta fitnesowa/ kulturystyczna - jeśli chodzisz na siłownię to pomoże ci trener. Możesz też poszukać na forach dla kulturystów, tam chętnie pomogą w dopasowaniu
-
Nowicjusz
Wydaje mi się, że najlepszą opcją będzie dla Ciebie dieta nisko-węglowodanowa + fitness/rowerek. Najlepiej było by, gdybyś skorzystała z porady dietetyka - wizyta nie kosztuje dużo, a zawsze lepiej jest zasięgnąć porady specjalisty
Pozdrawiam.
-
Nowicjusz
Ja zdecydowałam się na afrykańskie mango. Jestem bardzo zadowolona ze swojego wyboru. Moja waga spada, a ja czuję, że mam zdecydowanie więcej energii.
-
Nowicjusz
Możesz iść do dietetyka to Ci ustali co masz jeść
-
Nowicjusz
Tak chyba będzie rzeczywiście najlepiej...
-
Nowicjusz
Może zanim zaczniesz wprowadzać te wszystkie genialne porady w życie napiszesz nam jak wygląda Twój "jadłospis"?
Ostatnio edytowane przez renatazo ; 12-02-2014 o 22:35
-
Nowicjusz
Ten wpis o mango przypomina mi jedną wielką pomyłkę jaką jest dieta ananasowa (coś jak
Linki widoczne tylko dla zalogowanych użytkowników Zarejestruj się). Obstawiam, że na tej samej zasadzie, więc tak jak przedmówczyni radzę raczej iść do dietetyka po poradę zanim sobie zaszkodzisz.
-
Nowicjusz
U mnie sprawdziła się taka xxxx chociaż wiadomo, że czasami i tak pozwalałam sobie na jakieś zachcianki
Ostatnio edytowane przez holly ; 03-25-2015 o 23:04
Powód: reg pkt 8
-
Nowicjusz
Dieta to jedno, ale przede wszystkim ćwiczenia!! Odpowiednie zajęcia fizyczne pomogą Ci zrzucić niechciane kilogramy, ale poza tym ujędrnią ciało. To na prawdę dużo daje, polecam