Naszym nowym Expertem na forum została Pani mgr inż. Dorota Kozak

Chciałabym zatem przedstawić Wam nieco informacji o doradcy - dietetyku, do którego będziecie mogły zwracać się z prośbą o poradę.


_____________

Pani Dorota Kozak ma 31 lat i jest mamą dwuletniego Kuby. Od zawsze interesowała się zdrowym żywieniem. Pierwsze doświadczenie zdobyła w Technikum Gastronomicznym o profilu: żywienie zbiorowe człowieka. Tam poznała tajniki zdrowego i pysznego przygotowywania posiłków.

Na studiach wyższych poszerzyła swoją wiedzę z dziedziny dietetyki i zdrowego żywienia. W 2005 roku uzyskała tytuł mgr inż. na kierunku Technologia Żywności i Żywienie Człowieka na Wydziale Nauk o Żywności i Rybactwa na Akademii Rolniczej w Szczecinie.

Posiada także wieloletnie doświadczenie dzięki pracy w firmie cateringowej, gdzie układa diety dla Szpitala Wojewódzkiego w Szczecinie.
_____________


Pani Dorota Kozak prowadzi także własną poradnię dietetyczną.
Jeżeli macie ochotę zapoznajcie się z ofertą, która głównie skierowana jest dla młodych mam (również karmiących piersią), które pragną bezpiecznie i skutecznie zrzucić zbędne kilogramy po ciąży.

Polecamy: Twoja Dobra Dieta poradnia dietetyczna

zobaczcie także przykładowy jadłospis mamy karmiącej Przykładowy jadłospis mamy karmiącej - Twoja Dobra Dieta poradnia dietetyczna

___________

Szczegóły (kontakt, adres e-mail) podane są na stronie.