+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Tabletki na libido libido therapy

 1. #1
  basiaww
  Nowicjusz

  Tabletki na libido libido therapy

  Advertisement  Mam problem z tabletkami anty które obecnie biorę bo znacznie obniżają moje libido. No i poczytałam sobie trochę w sieci i znalazłam sporo dobrych opinii na temat tabletek Libido therapy na libido. No i z jednej strony mam ochotę skorzystać bo jestem zdesperowana swoim totalnym odrzuceniem do seksu. Z drugiej strony ciekawi mnie czy to działa i na jakiej podstawie jest działanie.....

  Brała któraś?
 2. #2
  agatka11
  Nowicjusz
  Szczerze to nie brałam, ale też biorę tabletki anty. A Ty swoje długo już bierzesz, bo może się zdarzyć tak jak u mnie, że po prostu tabletki trzeba zmienić. Ja na początku to załamana byłam, bo cieszyłam się że mam zabezpieczenie, że nareszcie seks będzie super na spontanie, a tu ochota zerowa. Lekarz zasugerował zmianę teraz mam belarę i różnica bez porównania na plus.


 3. #3
  dzus
  Nowicjusz
  Ja nadal biorę. Nie wiem jak przy tabletkach anty bo nie biorę takich ale u mnie te tabletki znacznie poprawiają ochotę na seks. Nie stało się to od razu ale po pewnym czasie bo pierwsze efekty działania odczuwałam po około dwóch tygodniach. Sama w życiu bym po takie tabletki nie sięgnęła ale ich branie zasugerowała mi moja pani ginekolog jak jej powiedziałam o tych problemach. Powiedziala abym brała libido therapy jakieś 2 miesiące. Jak nie podziała to będziemy szukały problemu dalej. Ale podziałało :P


 4. #4
  jela
  Nowicjusz
  Nie próbowałaś może zmienić tabletek antykoncepcyjnych? Być może po prostu te które obenie bierzesz tak na Ciebie wpływają. Ale jak zmienisz to się ochota na seks poprawi.


 5. #5
  basiaww
  Nowicjusz
  No właśnie próbowałam zmienić bo są to chyba czwarte tabletki anty jakie biorę. I wcześniejsze również tak na mnie działały tak więc mam totalnedo doła związanego z seksem. Ich działanie antykoncepcyjne wynika z tego, że nie mam ochoty na seks i sama zupełnie go nie inicjuję a nie po to biorę tabletki aby uprawiać seks dwa razy w miesiącu :P Jeszcze mąż zacznie szukać kogos na boku...... A i uprzedzam. Hormony również sobie badałam i wszystko jest z nimi w porządku.


 6. #6
  jela
  Nowicjusz
  W takim razie wypróbowałabym faktycznie te tabletki o których tutaj pisze koleżanka. Akurat tych nie brałam ale kiedyś przyjmowałam inne i działały (nie napiszę jednak jakie bo już nie pamiętam). Podniosły mi wtedy ochotę na seks i ochota na seks pozostała tak więc nie musiałam brać innych.


 7. #7
  songa
  Nowicjusz
  Basia polecam Ci szczerze te tabletki. Również miałam ten sam problem. Przyjmowałam tabletki antykoncepcyjne i przez te tabletki nie mialam ochoty na seks. Postanowiłam spróbowac bo tez wcześniej czytałam sobie opinie na libido therapy w sieci i pomyśłałam sobie, ze jak pomogą to super a jak nie to trudno. I okazało sie, że pomogły! Tylko brałam je jakieś 3 miesiące bo działanie jest przy dłuższej terapii. Ale warto.


 8. #8
  gokasha
  Nowicjusz
  ja wolę Feminam Libido z ziołami z USA i Meksyku. Po żadnych tabletkach które brałam wcześniej - Polskich nie miałam takiego orgazmu ani ochoty na seks. Ten specyfik działa zupełnie inaczej niż wszystkie inne skład ma rewelacyjny. Kobiety które to stosowały wiedzą o czym piszę ))


 9. #9
  Beeblla
  Nowicjusz
  sprawdziłam wczoraj bardzo dobre te feminam libido ocena A++++++ główna zaleta to że nie trzeba brać ciągle tylko wystarczy godzinę przed seksem w podwójnej ilości i też działają


+ Odpowiedz na ten temat