+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13

Molestowanie seksualne w dzieciństwie a dorosłe życie

 1. #11
  Alunia
  Nowicjusz
  Witam!
  Jestem szczęśliwą zadowoloną z życia mężatką. Jedynego czego mi dopełni szczęścia potrzeba to właśnie takiego małego szkraba.
  Od około 4 lat (3 licząc przerwy przy zmianie pracy) staramy się o dziecko. Chodzimy do poradni i próbujemy coś z tym zrobić.
  Zastanawiam się czy fakt że byłam molestowana seksualnie w wieku 6-7 lat a potem około 11 roku życia może wpływać na nasze obecne problemy z zajściem w ciążę. Wydawało mi się, że jeśli udało mi się stworzyć udany związek, nie mam problemu z czerpania przyjemności z seksu i mój mąż oraz parę przyjaciółek wie o fakcie molestowania to mam to już przepracowane.
  Gdy byłam w liceum chciałam ten problem z molestowaniem zamknąć raz na zawsze. Trochę o tym czytałam, chodziłam do psychologa. Wydawało mi się, że jest już ok. Zrezygnowałam z wizyt u psychologa, bo miałam wrażenie że on sam nie wie co ze mną zrobić i nie bardzo mi pomaga. Może był to mój błąd, może rzeczywiście ten problem przerósł psychologa. Teraz to już nie ważne.
  W każdym razie chcę sprawdzić, czy przepracowanie tego tematu coś pomoże.
  Czy może znacie jakiegoś godnego polecenia psychologa zajmującego się tą tematyką, z okolic Katowic?


 2. #12
  kalarepka
  Nowicjusz
  Zgadzam się że psycholog pomaga. To jest stary temat, moze teraz niektorzy nadal boja sie po prostu do tego przyznac... Da się otrząsnąć nawet z najgorszej tragedii. Jasne, to nie jest łątwe, ale można!


 3. #13
  mamulinka
  Nowicjusz
  jasne, tym bardziej warto dać sobie pomóc !


+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Tagi dla tego tematu