no taki miala moja siora dla corki, jak jechali do mnie .Mala miala wtedy kilka miesiecy , i tyle co wie dopiero niedawno wymieniala .Wiec czyzby sie przepisy zmienily???indygo.m :
no taki miala moja siora dla corki, jak jechali do mnie .Mala miala wtedy kilka miesiecy , i tyle co wie dopiero niedawno wymieniala .Wiec czyzby sie przepisy zmienily???indygo.m :
no i one sa na 12 miesięcykasiulek33 :
wydaje się je takim maluchom do 5 roku życia i co roku trzeba nowy
[ Dodano: Sob Maj 03, 2008 09:42 ]
a pytała się któras o dowód osobisty dla maluszka
może te będa miały dłuższą wazność???
a mi by wystarczyło
siora nic nie wymieniala co rokukaska0404 :
, a swoja droga istna glupota normalnie , kiedys jednak bylo inaczej i lepiej te 11 lat temu jak ja robilam dla Mateusza zanim wyjechalismy
![]()
ehhhhhhhkasiulek33 :
kurcze poczytałam i maluchy niemogą mieć dowodu tymczasowego wrrrrrr
natomiast znalazłam dużo informacji
że można przekraczac granice z dzieckiem wpisanym w swój paszport
hahhaha tylko jak jak niby teraz niewpisują do paszportów![]()
kaska0404, wpisywanie sobie do paszoptru ma tez zle strony, pomysl jak by maz chcial z dzieckiem gdzies wyjechac np. do znajomych za granice, i co ???I by nie dal rady bo dziecko w twoim wpisane. Oczywiscie pisze czysto teoretycznie, ale ja jednak jestem za tym aby dziecko mialo swoj paszport
ja zrobię małej jej paszport..zobacze na ile dadzą![]()
REKLAMA
Linki widoczne tylko dla zalogowanych użytkowników Zarejestruj się
w linku plakat z wymogami zdjec do paszportu!!! MASAKRA
Olcia, dzieki, ale dzieci do 5 r.ż mogą odchodzic od "normy" , od tych założeń
![]()
..a ile fotek potrzeba do paszportu?????
indygo.m, chyba 2 ale nie jestem pewna