+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Problemy z karmieniem cześć kolejna

 1. #1
  Gosiunia1
  Nowicjusz

  Problemy z karmieniem cześć kolejna

  Advertisement  Cześć wczoraj na was trafiłam i pomyślałam że możecie mi pomoc bo mam mega wyrzuty sumienia chodź mniejsze po przeczytaniu kilku wątków na forum Od początku mam problemy z kp jestem po cc w 36 tyg ciąży malutka urodziła sie 2450 i 50 cm. Miesiąc po urodzeniu miałyśmy się zgłosić do poradni neonatoligicznej. Po czym pediatra stwierdzi ze mała za mała przybrała na wadze 2700 (wychodząc ze szpitala miała 2220) i wtedy decyzja o dokarmianiu. Teraz przeszliśmy w większości na mm. Przystawiam mała ale bez efektu większego. Pojawiły sie problemy z kupka z trudem 1 dziennie i strasznie sie pręży czy z czasem jej to przejdzie? jak przyzwyczai sie do mm (nan 1)
 2. #2
  gosia21
  Mamuśka
  to był dobry przyrost. matko kochana... poszukaj sprawdzonego doradcy laktacyjnego w Twojej okolicy i walcz o cycucha


 3. #3
  Turkawka
  Nowicjusz
  Na pewno warto walczyć, bo to nie jest tak że straciłaś to mleko na zawsze. Im więcej dziecko będzie ssało tym więcej powinno być mleka. Możesz ewentualnie wspomóc się czymś z apteki. Herbatki akurat na mnie nie działały ale był taki preparat na bazie słodu jęczmiennego, nazywał się femaltiker. Możesz podpytać o niego w aptece. U mnie się całkiem fajnie sprawdził


 4. #4
  tek-ka
  Nowicjusz
  właśnie u mnie podobny problem. Przystawiam córeczkę tak często jak tylko się da ale nic mi nie pomaga. A ten preparat ze słodem jęczmiennym jest bez recepty, tak?


 5. #5
  Turkawka
  Nowicjusz
  Tak, femaltiker jest bez recepty. Bez problemu dostaniesz do w większość aptek


 6. #6
  tek-ka
  Nowicjusz
  ok, widzę że opinie ma pozytywne więc będę testować. Dzięki za pomoc!


+ Odpowiedz na ten temat