+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

herbata w formie prezentu

 1. #1
  sasgabi
  Nowicjusz

  herbata w formie prezentu

  Advertisement  Witam, tak jak w temacie powyżej czy wypada dać na prezent herbatę smakową zapakowaną w piękną puszkę? znalazłam takie z Basilura, czy ktoś ją pił i czy ją polecacie?
 2. #2
  SylwiaM
  Nowicjusz
  Wiele zależy od tego, czy dana osoba lubi pić*herbatę. Jednak herbaty smakowe zazwyczaj nie należą do tych dobrych jakościowo. Kup coś bardziej praktycznego. Może jakiś zegarek, coś do ubrania, albo skórzany portfel Money Kepper. Takie przedmioty przydać się mogą niemal każdej osobie, więc prezent na pewno będzie trafiony. Z taką herbatą to różnie niestety może być.


 3. #3
  pro_Tomek
  Nowicjusz
  Jasne, jeśli tylko ktoś przepada za różnego rodzaju herbatami, to jest to dobry pomysł. Kup coś, co ładnie pachnie. Takie herbatki sypane są też często dobrym pomysłem jako dodatek do prezentu. Ostatnio znajomi na ślub zamiast kwiatów poprosili o takie własnie oryginalne, smakowe kawy albo herbaty.


 4. #4
  KorneliaPrzemyk
  Nowicjusz
  Jeśli miałby być to prezent dla babci to ok. Ewentualnie dla kogoś, kto uwielbia herbaty. Jeśli ktoś nie przepada to raczej średni podarunek.


 5. #5
  pro_Tomek
  Nowicjusz
  Dla osoby, która lubi herbatę i chce mieć różne rodzaje to będzie fajny prezent. Ogólnie kawy i herbaty lepszej jakości są fajnym podarunkiem. Zazwyczaj w sklepach są też ładnie pakowane i wygląda to estetycznie. Moja żona ostatnio dostała taki prezent jest bardzo zadowolona.


 6. #6
  Wercia11112
  Nowicjusz
  Jeśli ktoś lubi herbatę to jak najbardziej przeważnie są pięknie zapakowane dokup jakiś czajniczek do zaparzania czy coś Niektóre herbaty mają cudowne nazwy !!!


+ Odpowiedz na ten temat


Fajne strony