+ Odpowiedz na ten temat
Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5
Pokaż wyniki od 41 do 47 z 47

Atopowe zapalenie skóry

 1. #41
  MamaZuzki
  Nowicjusz
  Wszystkie produkty z serii Elodermu tez są od 1 dnia życia. My na początku używałyśmy tylko emulsji i w zupełności wystarczała.


 2. #42
  kafka
  Nowicjusz
  Cytat Zooza : Zobacz post
  A od jakiego wieku można je stosować? Pytam, bo mam maluszka...
  Właściwie to są różne, od pierwszego dnia życia, pierwszego miesiąca życia. Ale jak stokrotka napisała, na opakowaniu jest wszystko


 3. #43
  Marita
  Nowicjusz
  Ja mam AZS i moja córeczka też, więc wiedziałam jak o nią zadbać. Największym odkryciem w pielęgnacji tej skóry, jest dokładne spłukiwanie czystą wodą płynu po kąpieli. To właśnie te resztki detergentu najbardziej mnie podrażniały. Dlatego w moim wypadku prysznic jest lepszy od wanny. Muszę też uważać na dietę, bo to u mnie najczęściej powoduje wysypkę. Smaruje ją wtedy kremem Nano one i przestaje mnie wtedy swędzieć. Musi minąć kilka dni, zanim moja skóra dojdzie do normy po takiej wpadce z dietą. Mam wrażenie, że moja córeczka lepiej znosi AZS, bo to ja mam częściej wysypki.


 4. #44
  MamaZuzki
  Nowicjusz
  My przy nagłych zmianach stosujemy krem Elodermu szybko łagodzi podrażnienia.


 5. #45
  Monisiaaa
  Mamuśka
  Kochane, zwłaszcza te które maja dzieci z azs lub osoby z konkretna wiedza.
  Czy dziecko z dosyć silnym AZS faktycznie nie powinno przechodzić ospy ? Powinno zostać zaszczepione? czy to tylko próba naciągnięcia mnie przez pediatrę ?


 6. #46
  Wercia11112
  Nowicjusz
  Świetny artykuł. Ja też zmagam się z AZS mam problem z dłońmi... zwłaszcza zimą.


 7. #47
  Larisma
  Nowicjusz
  W kwestii AZS u dzieci moim zdaniem najważniejsza jest odpowiednia diagnostyka oraz informacja dla rodziców jak w przypadku tej choroby powinni postępować. Co prawda ja już mam sporą wiedze na ten temat, ale niedawno dowiedziałam się, że w przychodni Synexus organizują teraz darmowe badania oraz konsultacje dla dzieci z AZS. Może warto abyście spróbowały? Na wszelki wypadek podam wam numer do przychodni 717788826 . Moim zdaniem warto.


+ Odpowiedz na ten temat
Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5

Tagi dla tego tematu